Perlé Cosmetic

V prodejně na Dukelské třídě můžete zakoupit ručně vyráběné přírodní mýdlo, které se vyrábí přímo v Brně. 

Společnost Perlé byla založena jako česká, manufakturní, výrobní firma. Výrobní program zaměřili na přípravu kvalitních rostlinných mýdel. Zákazníkům přináší kvalitní a originální výrobky, které přinesou potěšení a pohlazení v každodenním shonu. 

Ve výrobních postupech vychází z historie tradičních světových mýdláren. Receptury díky obsahu špičkových aktivních a aromatických látek splňují i nejpřísnější měřítka současné, moderní doby. Mýdla obsahují luxusní rostlinné oleje a vosky, extrakty a výtažky z rostlin a celou řadu dalších aktivních složek. Výrobky jsou unikátní díky technologii 100% ruční výroby. V neposlední řadě se snaží za všech okolností chovat ohleduplně a s respektem k životnímu prostředí. 

ŘADA PREMIUM: Jedná se o základní produkt z nabídky. Kompozice bohatá na aloe vera a glycerin. Použité suroviny zajišťují pleti silné hydratační, antioxidační a revitalizační účinky.

ŘADA NATURAL: Jedná se o produkt, který je připraven s maximální důrazem na použité suroviny. Bylinná kompozice je bohatá na bambucké máslo, med, výtažky ovsa a rostlinné silice. Mýdla díky použitým surovinám jsou bohatá na vitamíny, vosky a nenasycené mastné kyseliny. Neobsahují syntetická barviva. 

ŘADA LUXURY: Nejluxusnější řada ručně vyráběných mýdel. Každé mýdlo z této řady je zcela unikátní svým složením a vůní. Základy těchto mýdel jsou cenné rostlinné oleje a másla, obohacené o extrakty z bylin a květin.